A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка Новогродівської міської ради Донецької області

Гарні поради

Для того, щоб максимально збільшити продуктивність вашої роботи необхідно розвинути сконцетровану увагу. Тому, починаючи вирішення проблеми, звільніть свій робочий стіл від усьго, що не має прямого відношення до даного питання. Цим ви відстороните відволікаючий вас безлад і одержите можливість зосередитися на найбільш важливій задачі аж до виконання. Після виконання  кожної справи прибирайте довідкові матеріали, що були необхідні для попередньої роботи, і змінюйте на матеріали необхідні для наступної.

Якщо перед вами стоїть, як вам здається, нездійснена задача, пам'ятайте, що сказав Генрі Форд: жодна задача не буває занадто важкою, якщо розділити її на безліч дрібних частин.

Пам'ятайте, що робота займає стільки часу, скільки є у вашому розпорядженні для її завершення. Тому встановлюйте такі терміни, що потребують дещо більшого напруження розумових сил.

Зосереджуйтеся  на ваших сильних сторонах. Завжди, коли розумно розпорядилися часом, підкріплюйте себе позитивними емоціями.

План можна складати не тільки на кожен день. Можна складати план на тиждень. Плануючи роботу на майбутній тиждень, потрібно враховувати, що  найбільш висока працездатність - у вівторок, середу, четвер, а найбільш низька - у понеділок і п'ятницю.

Головні задачі виконуйте рано вранці.

Свідомо враховуйте в робочих планах коливання рівня працездатності.

У плануванні дотримуйте принципу "жаби": неприємні, важкі справи виконуйте в першу чергу.

 

Як працювати з літературою

  1. Пам'ятайте пораду: "Краще читати не багато, але грунтовно".
  2. Складіть план читання, перелічивши в ньому книги, що ви хочете прочитати.
  3. Для попереднього знайомства з книгою перегляньте дані, наведені на титульній сторінці, анотацію, зміст, передмову, висновок.
  4. Намагайтеся глибше зрозуміти  зміст книги, для чого виділяйте головні думки і стежте, як вони розкриваються, обгрунтовуються.
  5. У ході читання застосовуйте різні форми запису: цитати, виписки, план, тези, конспект, реферат.
  6. Зустрівши в книзі незнайоме слово, обов'язково довідайтеся, що воно означає: систематично користуйтеся енциклопедіями, словниками, довідниками.
  7. Прочитавши книгу, подумайте, чому новому вона вас навчила.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень