Шановні здобувачі освіти та їхні батьки!

Згідно наказу починаючи з цього навчального року, дистанційне навчання організоване на платформі Нові знання >>>>> (щоденники, класні роботи, конспекти, домашні завдання, оцінки).

Логін та пароль для входу ви можете отримати у класного керівника.

Відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України, у разі використання технічних засобів навчання на заняттях види навчальної діяльності потрібно чергувати.

Із введенням правового режиму воєнного стану в Україні наш заклад перийшов  на дистанційне навчання. Нагадуємо, що норм використання технічних засобів слід дотримуватися, адже їх розроблено з урахуванням інтересів дітей та для збереження їхнього здоров’я.

Згідно з вимогами Санрегламенту безперервна тривалість навчальної діяльності з використанням техзасобів — телефони, комп’ютери, телевізори, ноутбуки — упродовж навчального заняття повинна бути:

ОНОВЛЕНО: Текст наказу МОЗ від 01.08.2022 р. №1371 опубліковано на офіційному сайті МОЗ.

Наказом МОЗ від 01.08.2022 р. №1371 внесено зміни до санітарного регламенту МОЗ для шкіл.

У змінах зазначено, що в умовах воєнного стану, для учнів, які перебуваючи за кордоном здобувають освіту у другу зміну, початок занять повинен бути не пізніше 16:00 години.

В умовах воєнного стану, для учнів 1-4 класів, які здобувають освіту перебуваючи за кордоном, допускається організація дистанційної форми навчання у другу зміну.

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ НАКАЗ від 12 вересня 2022 року Краматорськ №96/163-22-ОД Про затвердження переліку закладів загальної середньої освіти, які забезпечать здобуття освіти учнями з тимчасово окупованих територій