Вітаємо переможців обласного конкурсу з виразного читання «Майстер слова-2020»

Дата: 17.12.2020 09:27

Вітаємо переможців обласного конкурсу з виразного читання

«Майстер слова-2020»

У жовтні 2020 року в дистанційному форматі відбувся обласний конкурс виразного читання «Майстер слова», організатором якого виступив Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

Наша школа була представлена переможцями міського етапу:

Принько Анастасією та Ковальовою Анастасією, які продемонстрували майстерність деклакмації, здатність відчувати художнє слово та творчий потенціал.

За підсумками роботи обласного журі диплом 1 ступеня отримала учениця 9-А класу Принько Анастасія; дипломом 2 ступеня нагороджено ученицю 10-А класу Ковальову Анастасію.

Вітаємо переможців!

Бажаємо творчих звершень та наснаги! Чекаємо нових перемог!

Щиро вітаємо вчителя-наставника Прокопенко О.М. Шановна Оксано Миколаївно, щороку ваші учні здобувають перемоги. За ними - ваша невтомна праця, високий професіоналізм. Ми пишаємося вашими здобутками і щиро бажаємо: «Так тримати!»

Висловлюємо щиру подяку оператору учневі 11-А класу Єжилову Артему  за кропітку працю в створенні відеозаписів виступів.

Самоздра Л.Ф.

Виступи можна переглянути за посиланням:

-https://youtu.be/DAAXaIonBqs

-https://youtu.be/oixZ8BYRhc8