Вітаємо!!!

Вітаємо ученицю 8-А класу Ярош Еліну та її учителя-наставника Прокопенко О.М. з перемогою в обласному конкурсі виразного читання "Майстер слова". Бажаємо міцного здоров'я, творчих успіхів!

08:23 09.12.2021

28 жовтня - 77 річниця вигнання нацистів з України

День вигнання нацистських окупантів з  України відзначається щорічно 28 жовтня. Зокрема, Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років”, ухваленим як нагадування, що Друга світова війна 1939–1945 років розпочалася внаслідок домовленостей націонал-соціалістичного режиму Німеччини і комуністичного тоталітарного режиму СРСР і стала найбільшою трагедією людства у XX столітті, як данина пам’яті всім її жертвам.

21:55 28.10.2021

14 жовтня – День захисника України

14 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць, згадуючи всіх, хто в різні часи обороняв та боронить нині наш суверенітет і територіальну цілісність незалежно від роду діяльності та статі.

11:07 13.10.2021

29-30 вересня 80 років трагедії Бабиного Яру

29–30 вересня виповнюється 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – тисячі київських євреїв. У 2021 році, у 80-ті роковини трагедії, ми вшануємо пам’ять десятків тисяч розстріляних.

11:35 29.09.2021

Оцінювання якості послуг з оздоровлення та відпочинку дітей

З метою оцінювання Департаментом соціального захисту населення облдержадміністраціїї якості послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які надаються закладами оздоровлення та відпочинку Донецької області, Новогродівське міське управління соціального захисту населення просить пройти анкетування за посиланням:

15:09 20.09.2021